Samsung Galaxy Buds Live New

Samsung Galaxy Buds Live New

89.00

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
Te Rinj ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

Krahaso
  • Dizajni komod dhe eficent
  • Anulimi aktiv i zhurmës se ambjentit
  • Tingull i gjallë dhe i thellë
0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×