Kontaktet

Na kontaktoni dhe ne do ju përgjigjemi me shumë kënaqësi.

  • Adresa: Rruga Sulejman Delvina , kryqezimi, Tirana 1001, Shqipëri
  • (+355) 67 400 0067
  • [email protected]

Orari

E Hënë – E Shtunë : 08:00 – 20:00
E Dielë  : Mbyllur

Formë Kontakti