Electric Scooter Xiaomi M365 Global New
Nuk ka gjendje!

Electric Scooter Xiaomi M365 Global New

279.00

-Skuter Elektrik Xiaomi M365 NEW

-Panel multifunksional ne timon

-Palosje e thjeshte dhe e shpejte

-Shpejtesi maksimale: 25km/h

-Bateria:  30km / 1 karikim

-Cmimi: 29.900 Leke

Nuk ka gjendje!

Krahaso
Kategoritë: , Tags: , , , Brand:

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW )
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×