Xiaomi Scooter M365 Imitim

Xiaomi Scooter M365 Imitim

255.00

Skuter Elektrik Xiaomi M365 Imitim NEW

-Panel multifunksional ne timon

-Palosje e thjeshte dhe e shpejte

-Shpejtesi maksimale: 25km/h

-Bateria:  25km / 1 karikim

-Goma Mishi

-Fuqia motorike: 350W

-3 grada shpejtesie

-Pesha: 12.5kg

-Çmimi në lekë: 27.000L

Krahaso

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW )
Transport Ne Gjithe Shqiperine ( Me Pagese )
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×