Mbajtese GoPro New

Mbajtese GoPro New

39.00

-Përdoret brenda ose jashtë ujit për të siguruar mbështetje dhe qëndrueshmëri

-Fundi i ndritshëm portokalli dallohet lehtë nëse bie  në ujë

-Lidhëse litari me rrip dore për siguri shtesë

-Mban kameren pezull nese bie ne uje

-Mbërthim i butë, pa rrëshqitje, i sigurt

Krahaso
Kategoritë: , Brand: ,

Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×