iPhone XS 256GB NEW (Te Zi Dhe Silver)

iPhone XS 256GB NEW (Te Zi Dhe Silver)

679.00

  • BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
  • I Ri ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
  • Perfshihen  Xham Mbrojtes + Cover
  • Transport Ne Gjithe Shqiperine
  • Email :  [email protected]
  • Contact : 0674000067

Nuk ka gjëndje

Krahaso
Display 5.8-inch Super Retina HD display with HDR and True Tone
Capacity 256GB
Splash, Water, and Dust Resistant All-glass and stainless steel design, water and dust resistant (rated IP68)
Camera & Video Dual 12MP cameras with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, Smart HDR, and 4K video up to 60 fps
Front Camera 7MP TrueDepth front camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, and Smart HDR
Power and Battery Talk time (wireless): Up to 20 hours; Internet use: Up to 12 hours; Video playback (wireless): Up to 14 hours; Audio playback (wireless): Up to 60 hours

 

In the Box iPhone with iOS 12, EarPods with Lightning Connector, Lightning to USB Cable, USB Power Adapter, Documentation
Height 5.65 inches (143.6 mm)
Width 2.79 inches (70.9 mm)
Depth 0.30 inch (7.7 mm)
Weight 6.24 ounces (177 grams)
0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×