GoPro Sleeve + Lanyard

GoPro Sleeve + Lanyard

25.00

-E Pershtatshme per HERO7 Black/Silver/White, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO 2018.

-Mëngë prej silikoni premium i cili përshtatet mirë pa shtuar masë shtesë

-Materiali i hollë dhe fleksibël, e bën të lehtë futjen dhe heqjen e GoPro

-Ju lejon të përdorni butonat e kamerës dhe LCD-in e pasmë për funksionalitet të plotë

Krahaso
Kategoritë: , Brand: ,

Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×