GoPro Max New

GoPro Max New

549.00

-Rezolucioni i videos: HERO Mode 1440p60 / 1080p60

-Regjistrimi audio me gjashtë kanale 360 °

-Video sferike 5K dhe fotografi 5.7K

-Stabilizim dixhital HyperSmooth

-GPS dhe sensorë lëvizje

-Live streaming

-Fast-charging

-TouchScreen

-Kundra ujit

 

Krahaso
Kategoritë: , Tag: Brand:

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×