GoPro Handlebar/Seatpost/Pole Mount

GoPro Handlebar/Seatpost/Pole Mount

47.00

-Monton GoPro ne timon biciklete, dhe shufra te ndryshme

-I pershtatshem per diameter 0.35-1.4″

-Mundesi rrotullimi 360 grade

Krahaso

Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×