Electric Scooter Xiaomi 3 NEW
Nuk ka gjendje!

Electric Scooter Xiaomi 3 NEW

389.00

-Skuter Elektrik Xiaomi 3 NEW

-Panel multifunksional ne timon

-Palosje e thjeshte dhe e shpejte

-Shpejtesi maksimale: 25km/h

-Bateria:  30km / 1 karikim

-Fuqia motorike: 600W

-3 grada shpejtesie

-Pesha: 14.2 kg

Nuk ka gjendje!

Krahaso
Kategoritë: , Tags: , , Brand:

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW )
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×