Electric Scooter Xiaomi Mi Pro 2 New
- 5%

Electric Scooter Xiaomi Mi Pro 2 New

429.00 409.00

-Skuter Elektrik Xiaomi Mi Pro 2 NEW

-Panel multifunksional ne timon

-Palosje e thjeshte dhe e shpejte

-Shpejtesi maksimale: 25km/h

-Bateria:  45km / 1 karikim

-Fuqia motorike: 600W

-3 grada shpejtesie

-Pesha: 14.2 kg

-E-ABS

Krahaso
Kategori: Tags: , , Brand:

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×