Beats Solo 3 Wireless New

Beats Solo 3 Wireless New

209.00

Kufje me valë Bluetooth me performancë të lartë

Deri në 40 orë jetëgjatësi të baterisë

I Pershtatshem me pajisjet iOS dhe Android

Dizajn i rehatshem per perdorim te perditshem

Krahaso
Kategoritë: , Tag: Brand:
  • BLI  ME KESTE
  • I Ri ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
  • Transport Ne Gjithe Shqiperine
  • Email :  [email protected]
  • Contact : 0674000067
0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×