AirPods Max New
- 7%

AirPods Max New

549.00

Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple
Deri në 20 orë  dëgjim me një karikim te vetem                                                                                          Audio dhe zë i pasur, me cilësi të lartë
Anulimi i Zhurmës Aktive
Transparency mode

Krahaso
Kategoritë: , , Tag: Brand: ,

BLI  ME KESTE Online Vetem Me Karte ID
I Ri ( NEW ) , Ofrojme 12 Muaj Garanci
Transport Ne Gjithe Shqiperine
Email :  [email protected]
Contact : 0674000067

0

TOP

X
×

Pershendetje

Klikoni një nga përfaqësuesit tanë më poshtë për të biseduar në WhatsApp ose na dërgoni një email në [email protected]

×